درباره ما -----------------------------------
داروخانه شبانه روزی قلهک در سال 1373 توسط دکتر محمد باقری طولابی  بهمراه پرسنلی مجرب و کار آزموده با هدف هرچه بهتر توزیع شبانه روزی دارو ، لوازم آرایشی ، لوازم بهداشتی ، لوازم ارتوپدی و… در تهران خیابان دکتر شریعتی ، دوراهی قلهک  زیر نظر دانشگاه شهید بهشتی تاسیس شده است.
این داروخانه در طول دوران فعالیت شبانه روزی 25 ساله  خود همیشه تلاش  نموده است  در کنار ارائه بهترین خدمات ، تامین کننده های معتبری جهت تامین محصولات خود انتخاب کند. تا مشتریان با آسودگی خاطر بالا و اعتماد کافی ، محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند.
این مجموعه در صدد است با ارائه خدماتی متمایز در دنیای مجازی بتواند سهم بیشتری در گستردگی کار و ارتباط ایجاد کند  و همچنین اعتماد و آسودگی خاطر مطمئن تری برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.

پیام موسس ----------------------------
اینجانب دکتر محمد باقری طولابی موسس و مسئول فنی داروخانه شبانه روزی قلهک افتخار دارم که همچون 25 سال گذشته فعالیت های جدی و رضایت بخش خود را ادامه داده و در ایجاد محیطی سالم و پاسخگو کوشا باشم .
امیدوارم با ابراز اعتماد خود به ما، همچون گذشته مشوق ما باشید.

شما سایت داروخانه شبانه روزی قلهک درباره ما را از اینجا بازدید کنید.

ادرس سایت : www.gholhakpharma.com

رابطه رادیکالهلی آزاد و آنتی اکسیدانها در بدن

آمینو انرژی DooBIS AMINO ENERGY دوبیس (270 گرمی)

معرفی محصولات آرایشی کاپریس - پنکیک

، ,روزی ,شبانه ,داروخانه ,لوازم ,دکتر ,شبانه روزی ,داروخانه شبانه ,، لوازم ,روزی قلهک ,محمد باقری ,محمد باقری طولابی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله من من فروشگاه صنایع چوبی چوبکار بخوانیم تا بیشتر بدانیم محمد حسین آشوری ارز دیجیتال دانلود فایل ایران در استانبول ترکیه گلچین موزیک حجت الاسلام دکتر سید رضا موسوی آرایش